فایبرسمنت (26)

ابعاد 6*1200*2400

فایبرسمنت شرا بورد به ضخامت 6 میلیمتر یکی از محصولات فایبرسمنت برند شرا می باشد که در داخل ساختمان کاربرد دارد. این پانل ها معمولا" برای سقفها و دیوارهای سرویسهای بهداشتی که قرار است روی آنها کاشی نصب شود استفاده می گردد. فلکسی بورد 6 میلیمتر بدلیل انعطاف پذیری بالا معمولا" در دکورهای داخلی و یا جاهایی که اشکال هندسی مورد نیاز می باشد کاربرد دارد. این محصول در دو نوع لاینینگ شده و ساده موجود می باشد. فلکسی لاینینگ 6 میلیمتر همچنین برای مکان هایی که مایلیم درز بین دو پانل با بتانه پوشش داده شود و درزی دیده نشود توصیه می شود.

ابعاد 4*1200*2400.
ایبرسمنت شرا بورد به ضخامت 4میلیمتر یکی از محصولات فایبرسمنت برند شرا می باشد که در داخل ساختمان کاربرد دارد. این پانل ها معمولا" برای سقفهای کاذب استفاده می گردد. فلکسی بورد ۴ میلیمتر بدلیل انعطاف پذیری بالا معمولا" در دکورسازی هایی که دارای قوس هستند کاربرد دارد.فایبر سمنت ۴میلیمتر شرا عمدتا به صورت تایل های ۶۰×۶۰ سانتیمتر برش خورده ٬ در سقف کاذب استفاده می گردد و به دلیل رنگ پذیری با استقبال خوبی مواجهه شده است

ابعاد 8*1200*2400

فایبرسمنت شرا بورد به ضخامت 8 میلیمتر جزء پرکاربردترین محصولات برند شرا می باشد. این محصول برای کلیه نقاط ساختمان از جمله درای والهای داخلی و خارجی، دکوراسیون داخلی، نما، پوشش ساختمانهای LSF و ... مورد استفاده قرار می گیرد که دارای مزیت های زیادی از جمله سرعت در اجرا، سبکی ساختمان و ... می باشد.

پانل 8 میلیمتر شرا با طرح ساده برای نماسازی به صورت مدولار استفاده می گردد که می توان با طراحی های مختلف چهره ای زیبا به نما بخشید. این پانل ها به دلیل سطح صافی که دارند بعد از نصب در نما، فقط نیاز به یک پوشش رنگی یا بافت دار دارند.

ابعاد 10*1200*2400

محصول دیگری از شرا فایبرسمنت شرا بورد به ضخامت 10 میلیمتر می باشد.این محصول را می توان در کلیه نقاط ساختمان از جمله نما، دیوار و ... مورد استفاده قرار داد. معمولا" در ساخمانهای خیلی بلند برای پوشش دیوار خارجی و نما از فایبرسمنت 10 میلیمتر استفاده می شود. گاه با توجه به طراحی ساختمان، این پانل ها به صورت ترکیبی همراه با طرح های دیگر فایبرسمنت (محصولات دکوراتیو) بمنظور زیبایی بخشیدن به نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

ابعاد 12*1200*2400

فایبرسمنت شرا بورد به ضخامت 12 میلیمتر برای جاهایی که احتیاج به ایجاد حجم در طراحی می باشد مانند قاب دور پنجره ها، کنج ها و دیوارهایی که احتیاج به مقاومت بالاتری در مقابل ضربه دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

ابعاد 18*1200*2400

فایبرسمنت شرا فلور به ضخامت 18 میلیمتر برند شرا برای کف های باربر طراحی شده است باین دلیل که می تواند وزنهای مختلفی را با توجه به زیرسازی مورد نظر و جداول آماده شده تحمل کند.

این محصول برای سبک سازی ساختمان کاربرد بسزایی دارد و همچنین بمنظور بالا بردن سرعت نصب در ساختمانهای پیش ساخته مورد استفاده قرارمی گیرد.

ابعاد8*1200*2400

فایبرسمنت طرح چرم برند شرا با ضخامت 8 میلیمتر کاربرد زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان دارد و در بسیاری از موارد به صورت ترکیبی با محصولات دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با استفاده از یک رنگ مناسب و نورپردازی خوب دکور متفاوتی ایجاد می کند. بعنوان مثال برای زیبایی بیشتر لابی ساختمان می توان از این محصول استفاده کرد.

ابعاد 8*1200*2400

فایبرسمنتStucco برند شرا به ضخامت 8 میلیمتر معمولا" در مواردی که مایلیم نمای سنگ داشته باشیم، استفاده می گردد. با این محصول می توان طراحی زیباتری ارائه کرد و نما را از یکنواختی خارج کرد.

ابعاد 8*1220*2440

فایبرسمنت Cassiano برند شرا به ضخامت 8 میلیمتر دارای بافت چوب می باشد. طرح این محصول به صورت راه راه دارای 3/14 سانتیمتر بافت چوب و 9میلیمتر فاقد بافت می باشد.

طرح چوب پانل هایCassiano بافت کمی دارد و عمدتا" برای دکور داخلی استفاده می شود. در مواردی که مایلیم طرح چوب به صورت پانلی داشته باشیم می بایست از این محصول استفاده کرد.

ابعاد 8*200*4000

یکی از پرطرفدارترین محصولات فایبرسمنت برند شرا پانل های الواری طرح چوب آن می باشد. فایبرسمنت پلنک برند شرا با ضخامت 8 میلیمتر دارای بافت طرح چوب مناسبی می باشد که کاملا چشم نوازی می کند.

این محصول در دکورسازی و همچنین نماسازی با روشهای متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع فایبرسمنت معمولا" برای نماهای ویلایی بسیار مورد توجه است که بصورت اورلب یعنی روی هم (جهت آببندی و زیبایی) اجرا می شود. در برخی موارد نیز این پانل ها در کنار هم قرار می گیرند که جهت آببندی درزها از چسب پلی یورتان استفاده می گردد. از مزیت های این محصول شباهت زیاد آن به چوب می باشد که به دلیل ارزانتر بودن، امکان رنگ پذیری ومقاومت بالای آن در برابر آتش سوزی مورد استقبال عموم قرار گرفته است.

ابعاد 12*100*3000

محصول متفاوت فایبرسمنت برند شرا قرنیز می باشد با ضخامت 12 میلیمتر و لبه های ابزارخورده. نصب آسان و رنگ پذیری از مزایای این محصول است که می توان رنگ آن را متناسب با محیط ساختمان پس از نصب انجام داد و یا بعد از مدتی در صورت لزوم رنگ آن را تغییر داد.

ابعاد 4*600*1200

پانل Ceiling به ضخامت 4 میلیمتر می باشد که برای سقف کاذب استفاده می گردد. شیارهای لوبیایی شکلی روی این نوع از فایبرسمنت برند شرا وجود دارد که علاوه بر زیبایی، امکان نورپردازی در داخل سقف کاذب را نیز فراهم می آورد. این پانل سقفی در سرویس های بهداشتی، لابی، آشپزخانه و... کاربرد دارد و قابلیت رنگ پذیری از ویژگی های اصلی این محصول می باشد.

پروفیل A از جنس گالوانیزه می باشد. ضخامت این پروفیل 0.5 میلیمتر است. این پروفیل دارای یک برآمدگی 6 میلیمتر می باشد که هنگام نصب فایبرسمنت در بین دو پانل قرار می گیرد و شیاری یک سانتیمتری بین دو پانل ایجاد می کند. پروفیل A حکم پرکننده بین دو فایبرسمنت را دارد و به آببندی و درزبندی آسانتر فایبرسمنت کمک می کند. همچنین با استفاده از این پروفیل و ایجاد درزهای منظم، زیبایی اجرا بیشتر شده و از ترکهای احتمالی که ممکنست در نقاط اتصال دو فایبرسمنت در نمای خارجی پیش آید، جلوگیری می گردد.

پروفیل M از جنس گالوانیزه می باشد. ابعاد این پروفیل 0.7*25*800 است. از پروفیل M برای زیرسازی فایبرسمنت و در مواردی که قرار است دو پانل کنار یکدیگر قرار بگیرد استفاده می شود باین صورت که هر پانل روی یک پایه آن پیچ می گردد.

پروفیلV از جنس گالوانیزه می باشد. ابعاد این پروفیل 0.7*25*750 است. از پروفیل V برای زیرسازی فایبرسمنت و در مواردی که احتیاج به پیچ کردن فایبرسمنت است، استفاده می گردد.

نبشی گالوانیزه به ضخامت 0.7 میلیمتر و بال های 25 میلیمتر در زیرسازی فایبرسمنت کاربرد دارد. با استفاده از این نبشی  می توان هزینه زیرسازی را کاهش داد. در کنج ها ، گوشه ها و همچنین دور پنجره ها از این نبشی استفاده می گردد.

پیچ بالدار سرمته به طول 50 میلیمتر برای نصب پانل های فایبر سمنت به ضخامت 12 و 18 میلیمتر وهمچنین در مواردی که دو پانل روی هم قرار می گیرند استفاده می شود.

پیچ بالدار سرمته به طول 32 میلیمتر برای نصب پانل های فایبرسمنت به ضخامت های 8، 10 و 12 میلیمتر استفاده می شود.

پیچ بالدار سرمته به طول 25 میلیمتر برای نصب پانل های فایبرسمنت به ضخامت های 4، 6 و 8 میلیمتر استفاده می شود.

این محصول بتانه با پایه سیمان مخصوص فایبرسمنت تولید شده است و بدلیل الیافی که دارد در صورت استفاده صحیح در درزها باعث می شود جلوی ترکهای ریز نیز گرفته شود. این بتانه جهت درزبندی اولیه و همچنین پوشش روی پیچ ها استفاده می گردد.

زمانیکه که میخواهیم در درزهای بین دوپانل از بتانه استفاده کنیم از مش که به صورت تور میباشد استفاده می گردد تا از ترکهای احتمالی در درزها جلوگیری کند.

برای درزبندی و آببندی با چسب پلی یورتان از این پمپ استفاده می شود.

چسب پلی اورتان جهت درزبندی و آببندی در فایبرسمنت مورد استفاده قرار می گیرد.